Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

J. K. Rowling "Netikėta vakansija", arba Netikėtai nuobodu

Labas, miela J. K. Rowling. Gaila, kad pažintį su tavimi pradedu nuo "Netikėtos vakansijos". Poteriados neskaičiau, o "Vakansijos", deja, nebaigiau.

Pasiklydau tarp veikėjų bei nuobodaus dėstymo ir, net perskaičiusi pusę knygos, niekaip nesulaukiau kabliuko, dėl ko turėčiau skaityti šią knygą. Ir nė vieno įdomaus personažo, na, nebent tas - miręs. Bet tai apie jį viską ir pasako. Apie ką vis dėlto ši knyga, nes painus ir monotoniškas siužetas manęs nesužavėjo?
- Mirė Baris Fierbraderis, - šnopuodama pranešė Ruta Prais. Ji beveik atbėgo sodo takeliu, tarsi norėdama dar porą minučių praleisti su vyru, prieš šiam išeinant į darbą. Nesustojo prieškambaryje nusivilkti palto, bet visa apsimuturiavusi ir pirštinėta įpuolė į virtuvę, kurioje pusryčiavo Saimonas su paaugliais sūnumis.
Parašyk, prašau, dar ką nors, kad galėčiau įvertinti tavo talentą. Nes, pažiūrėjus į fanatizmą, lydintį Hario Poterio istoriją, panašu, kad jį turi. Arba gal vertėtų likti prie kūrybos vaikams? Spręsti tau.

Su pagarba, 

Skaitytoja.

 Mano vertinimas: 2/5 

Leidykla: "Alma littera"
Leidimo metai: 2013
Originalo metai: 2012
Originalo pavadinimas: "The Casual Vacancy"
Puslapių: 488
Knyga: iš bibliotekos
Kainavo: 0 Lt

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Petras Cvirka "Frank Kruk", arba Kaimo jurgis užkariauja Ameriką

Mokykloje ir universitete skaičiau visus lietuvių rašytojus, ką reikėjo ir ko nereikėjo, pagal programą ir ne pagal ją. Bet Petro Cvirkos "Frank Kruk" taip ir liko neperskaitytas. Tad pamačiusi bibliotekos mainų lentynoje atiduodamą šią P. Cvirkos knygą, pačiupau ir įsimečiau į rankinę.

I. Ilfas ir J. Petrovas "Aukso veršis", arba Pakvaišusi Rusija

"Prisiekiu - tai puiki knyga", - rašo anotacijoje rašytojas ir šios knygos vertėjas Jurgis Gimberis. Ir aš taip pat prisiekiu - puiki knyga. Iljos Ilfo ir Jevgenijaus Petrovo "Aukso veršį" reikėtų įtraukti į mokyklos programas - tai pasaulinio humoro fondo klasika.

Selma Lagerlöf "Portugalijos karalius"

SelmosLagerlöf romanas "Portugalijos karalius" buvo pirmas bandymas klausytis audioknygos. Aš sunkiai priimu garsinę informaciją: nesiklausau radijo, nelabai linkusi ir į muziką. Audioknygas vis atidėliojau, bet turiu pripažinti, kad tai puikus būdas multitaskinimui - "skaityti" dirbant dar ką nors.