Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

J. K. Rowling "Netikėta vakansija", arba Netikėtai nuobodu

Labas, miela J. K. Rowling. Gaila, kad pažintį su tavimi pradedu nuo "Netikėtos vakansijos". Poteriados neskaičiau, o "Vakansijos", deja, nebaigiau.

Pasiklydau tarp veikėjų bei nuobodaus dėstymo ir, net perskaičiusi pusę knygos, niekaip nesulaukiau kabliuko, dėl ko turėčiau skaityti šią knygą. Ir nė vieno įdomaus personažo, na, nebent tas - miręs. Bet tai apie jį viską ir pasako. Apie ką vis dėlto ši knyga, nes painus ir monotoniškas siužetas manęs nesužavėjo?
- Mirė Baris Fierbraderis, - šnopuodama pranešė Ruta Prais. Ji beveik atbėgo sodo takeliu, tarsi norėdama dar porą minučių praleisti su vyru, prieš šiam išeinant į darbą. Nesustojo prieškambaryje nusivilkti palto, bet visa apsimuturiavusi ir pirštinėta įpuolė į virtuvę, kurioje pusryčiavo Saimonas su paaugliais sūnumis.
Parašyk, prašau, dar ką nors, kad galėčiau įvertinti tavo talentą. Nes, pažiūrėjus į fanatizmą, lydintį Hario Poterio istoriją, panašu, kad jį turi. Arba gal vertėtų likti prie kūrybos vaikams? Spręsti tau.

Su pagarba, 

Skaitytoja.

 Mano vertinimas: 2/5 

Leidykla: "Alma littera"
Leidimo metai: 2013
Originalo metai: 2012
Originalo pavadinimas: "The Casual Vacancy"
Puslapių: 488
Knyga: iš bibliotekos
Kainavo: 0 Lt

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Selma Lagerlöf "Portugalijos karalius"

SelmosLagerlöf romanas "Portugalijos karalius" buvo pirmas bandymas klausytis audioknygos. Aš sunkiai priimu garsinę informaciją: nesiklausau radijo, nelabai linkusi ir į muziką. Audioknygas vis atidėliojau, bet turiu pripažinti, kad tai puikus būdas multitaskinimui - "skaityti" dirbant dar ką nors.

J.Hašeko "Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai", arba Nuvainikuotas karas

Jaroslavo Hašeko romanas "Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai" patenka į legendinių knygų sąrašiukus, bet, žinau, taip pat sulaukia ir prieštaringų vertinimų. Vieni, ir aš taip pat, laiko šią knygą nuostabia, o kiti - visiška nesąmone.

Ken Kesey "Skrydis virš gegutės lizdo", arba Rūko supančioti

"Skrydis virš gegutės lizdo" - puiki knyga. Kai ji pasirodė 7 dešimtmetyje, tapo kontrkultūros atspirties tašku, daugelį įkvėpė anarchijai ir maištui prieš valdžią. Tokio efekto aš, aišku, nepatyriau - tam, kad pajustum tokį poveikį, kurį sukėlė Kesey, Salinger'io, Kerouac'o ar Burroughs'o knygos, reikia ir gimti tame laikmetyje.