Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Gyvenimas už miesto. Šiuolaikinės lietuvių sodybos

"Tyto albos" išleistą albumą "Gyvenimas už miesto. Šiuolaikinės lietuvių sodybos" gavau dovanų su pasiūlymu: "Gal pasisemsi idėjų". Mat pati dabar įsirenginėju gyvenimą už miesto.

Albume bandoma atskleisti į užmiestį besikeliančių lietuvių sodybų tendencijas.

Puikios Tanios Serket nuotraukos. Kūrybiškas Aušros Narkeliūnienės tekstas. Įdomūs žmonės. Įdomios sodybos.

Yra visko: ir senų bakūžėlių su visais senoviniais reliktais, ir naujų, šiuolaikiškų bei šiek tiek šaltokų verslininkų pasistatytų namų. Senų renovuotų dvarelių. Menininkų prieglobsčių su kreizovais akcentais. Senų sodybų, kur išlaikyta autentika ir net nėra vandens. Ir tokių pat senų, tik jau pritaikytų šiuolaikinio žmogaus reikmėms - štai šios man ir buvo patraukliausios.

Tikrai įvairiapusis žvilgsnis į lietuviškas sodybas. Siūlau pavartyti ir pasigrožėti visiems, ne tik planuojantiems kurti namus užmiestyje. O aš pati šį nuostabų albumą tikrai vartysiu ne kartą.

Leidykla: "Tyto alba" 
Leidimo metai: 2011
Puslapių: 360

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Selma Lagerlöf "Portugalijos karalius"

SelmosLagerlöf romanas "Portugalijos karalius" buvo pirmas bandymas klausytis audioknygos. Aš sunkiai priimu garsinę informaciją: nesiklausau radijo, nelabai linkusi ir į muziką. Audioknygas vis atidėliojau, bet turiu pripažinti, kad tai puikus būdas multitaskinimui - "skaityti" dirbant dar ką nors.

J.Hašeko "Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai", arba Nuvainikuotas karas

Jaroslavo Hašeko romanas "Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai" patenka į legendinių knygų sąrašiukus, bet, žinau, taip pat sulaukia ir prieštaringų vertinimų. Vieni, ir aš taip pat, laiko šią knygą nuostabia, o kiti - visiška nesąmone.

Ken Kesey "Skrydis virš gegutės lizdo", arba Rūko supančioti

"Skrydis virš gegutės lizdo" - puiki knyga. Kai ji pasirodė 7 dešimtmetyje, tapo kontrkultūros atspirties tašku, daugelį įkvėpė anarchijai ir maištui prieš valdžią. Tokio efekto aš, aišku, nepatyriau - tam, kad pajustum tokį poveikį, kurį sukėlė Kesey, Salinger'io, Kerouac'o ar Burroughs'o knygos, reikia ir gimti tame laikmetyje.