Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Gyvenimas už miesto. Šiuolaikinės lietuvių sodybos

"Tyto albos" išleistą albumą "Gyvenimas už miesto. Šiuolaikinės lietuvių sodybos" gavau dovanų su pasiūlymu: "Gal pasisemsi idėjų". Mat pati dabar įsirenginėju gyvenimą už miesto.

Albume bandoma atskleisti į užmiestį besikeliančių lietuvių sodybų tendencijas.

Puikios Tanios Serket nuotraukos. Kūrybiškas Aušros Narkeliūnienės tekstas. Įdomūs žmonės. Įdomios sodybos.

Yra visko: ir senų bakūžėlių su visais senoviniais reliktais, ir naujų, šiuolaikiškų bei šiek tiek šaltokų verslininkų pasistatytų namų. Senų renovuotų dvarelių. Menininkų prieglobsčių su kreizovais akcentais. Senų sodybų, kur išlaikyta autentika ir net nėra vandens. Ir tokių pat senų, tik jau pritaikytų šiuolaikinio žmogaus reikmėms - štai šios man ir buvo patraukliausios.

Tikrai įvairiapusis žvilgsnis į lietuviškas sodybas. Siūlau pavartyti ir pasigrožėti visiems, ne tik planuojantiems kurti namus užmiestyje. O aš pati šį nuostabų albumą tikrai vartysiu ne kartą.

Leidykla: "Tyto alba" 
Leidimo metai: 2011
Puslapių: 360

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Selma Lagerlöf "Portugalijos karalius"

SelmosLagerlöf romanas "Portugalijos karalius" buvo pirmas bandymas klausytis audioknygos. Aš sunkiai priimu garsinę informaciją: nesiklausau radijo, nelabai linkusi ir į muziką. Audioknygas vis atidėliojau, bet turiu pripažinti, kad tai puikus būdas multitaskinimui - "skaityti" dirbant dar ką nors.

Ilfas ir Petrovas "Dvylika kėdžių", arba Kėdžių karštligė

Sėkmingas "Aukso veršio" debiutas mano skaitraštyje paskatino kuo greičiau imtis ir kitos tų pačių autorių - Iljos Ilfo ir Jevgenijaus Petrovo - knygos "Dvylika kėdžių".

I. Ilfas ir J. Petrovas "Aukso veršis", arba Pakvaišusi Rusija

"Prisiekiu - tai puiki knyga", - rašo anotacijoje rašytojas ir šios knygos vertėjas Jurgis Gimberis. Ir aš taip pat prisiekiu - puiki knyga. Iljos Ilfo ir Jevgenijaus Petrovo "Aukso veršį" reikėtų įtraukti į mokyklos programas - tai pasaulinio humoro fondo klasika.