Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Charles Dickens "Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai"

Velniop tuos "Pikviko klubo užrašus"... Nebeskaitysiu. Na, ir kas, kad klasika... Nuobodu, neįdomu, banalu. 

Lėkštas, nejuokingas, nereikalingas humoras. Šimtmečiu senesnė Benny Hill'o šou versija: kažkas kažkur bėga, kažkas kažką vejasi, naivūs, kvailoki personažai, moralo - jokio.

Kūrinys tuo laiku (19 amžiaus viduryje) buvo labai populiarus - knyga išėjo dalimis kas mėnesį. Suprantu, kad tai buvo tuometinio gyvenimo ir vyraujančių ydų pajuokimas, skaitytojai, matyt, atpažindavo pašiepiamus visuomenės veikėjus ir Anglijos įvykius. Tačiau dabar ši knyga visiškai neaktuali. 

Įveikiau tik trečdalį knygos. Nebenoriu kankintis - toliau nebeskaitysiu. 

Mano įvertinimas: 1/5 

Leidykla: "Tyto Alba"
Leidimo metai: 2007
Originalo metai: 1836-1837

Originalo pavadinimas: "The Posthumous Papers of the Pickwick Club"
Puslapių: 838
Knyga: iš knygyno
Kainavo: apie 15 Lt

Komentarai

 1. Neuzmesk jos.As pati knyga iveikiau tik per dvejus metus,skaityk dalimis,humoras nera lekstas pagauti kampa sunku bet kaip raso anotacijoje-tai absurdo enciklopedija,reikia isijausti.Dikensas ne veltui ja rase.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Haha aš taip pat buvau sau pasakiusi :D O po to ne...kaip nors įveiksiu, paskui vėl rankos nusvyra :D bet tikiuos kada nors irgi perskaitysiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. aš ir dabar dalimis skaičiau - po skyrių, po truputį, iš lėto. atidėjau į šoną, kelias kitas knygas spėjau perskaityt, pasiėmiau vėl. nu, bet vistiek nepatinka. čia kaip su "Šveiku" - arba patinka, arba ne. nėra viduriuko su šiom knygom.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš irgi į šią knygą žvilgčioju. Bet dabar supratau, kad tikrai dar ilgai neskaitysiu :)

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Petras Cvirka "Frank Kruk", arba Kaimo jurgis užkariauja Ameriką

Mokykloje ir universitete skaičiau visus lietuvių rašytojus, ką reikėjo ir ko nereikėjo, pagal programą ir ne pagal ją. Bet Petro Cvirkos "Frank Kruk" taip ir liko neperskaitytas. Tad pamačiusi bibliotekos mainų lentynoje atiduodamą šią P. Cvirkos knygą, pačiupau ir įsimečiau į rankinę.

I. Ilfas ir J. Petrovas "Aukso veršis", arba Pakvaišusi Rusija

"Prisiekiu - tai puiki knyga", - rašo anotacijoje rašytojas ir šios knygos vertėjas Jurgis Gimberis. Ir aš taip pat prisiekiu - puiki knyga. Iljos Ilfo ir Jevgenijaus Petrovo "Aukso veršį" reikėtų įtraukti į mokyklos programas - tai pasaulinio humoro fondo klasika.

Selma Lagerlöf "Portugalijos karalius"

SelmosLagerlöf romanas "Portugalijos karalius" buvo pirmas bandymas klausytis audioknygos. Aš sunkiai priimu garsinę informaciją: nesiklausau radijo, nelabai linkusi ir į muziką. Audioknygas vis atidėliojau, bet turiu pripažinti, kad tai puikus būdas multitaskinimui - "skaityti" dirbant dar ką nors.