Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Charles Dickens "Pomirtiniai Pikviko klubo užrašai"

Velniop tuos "Pikviko klubo užrašus"... Nebeskaitysiu. Na, ir kas, kad klasika... Nuobodu, neįdomu, banalu. 

Lėkštas, nejuokingas, nereikalingas humoras. Šimtmečiu senesnė Benny Hill'o šou versija: kažkas kažkur bėga, kažkas kažką vejasi, naivūs, kvailoki personažai, moralo - jokio.

Kūrinys tuo laiku (19 amžiaus viduryje) buvo labai populiarus - knyga išėjo dalimis kas mėnesį. Suprantu, kad tai buvo tuometinio gyvenimo ir vyraujančių ydų pajuokimas, skaitytojai, matyt, atpažindavo pašiepiamus visuomenės veikėjus ir Anglijos įvykius. Tačiau dabar ši knyga visiškai neaktuali. 

Įveikiau tik trečdalį knygos. Nebenoriu kankintis - toliau nebeskaitysiu. 

Mano įvertinimas: 1/5 

Leidykla: "Tyto Alba"
Leidimo metai: 2007
Originalo metai: 1836-1837

Originalo pavadinimas: "The Posthumous Papers of the Pickwick Club"
Puslapių: 838
Knyga: iš knygyno
Kainavo: apie 15 Lt

Komentarai

 1. Neuzmesk jos.As pati knyga iveikiau tik per dvejus metus,skaityk dalimis,humoras nera lekstas pagauti kampa sunku bet kaip raso anotacijoje-tai absurdo enciklopedija,reikia isijausti.Dikensas ne veltui ja rase.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Haha aš taip pat buvau sau pasakiusi :D O po to ne...kaip nors įveiksiu, paskui vėl rankos nusvyra :D bet tikiuos kada nors irgi perskaitysiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. aš ir dabar dalimis skaičiau - po skyrių, po truputį, iš lėto. atidėjau į šoną, kelias kitas knygas spėjau perskaityt, pasiėmiau vėl. nu, bet vistiek nepatinka. čia kaip su "Šveiku" - arba patinka, arba ne. nėra viduriuko su šiom knygom.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš irgi į šią knygą žvilgčioju. Bet dabar supratau, kad tikrai dar ilgai neskaitysiu :)

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Selma Lagerlöf "Portugalijos karalius"

SelmosLagerlöf romanas "Portugalijos karalius" buvo pirmas bandymas klausytis audioknygos. Aš sunkiai priimu garsinę informaciją: nesiklausau radijo, nelabai linkusi ir į muziką. Audioknygas vis atidėliojau, bet turiu pripažinti, kad tai puikus būdas multitaskinimui - "skaityti" dirbant dar ką nors.

J.Hašeko "Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai", arba Nuvainikuotas karas

Jaroslavo Hašeko romanas "Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai" patenka į legendinių knygų sąrašiukus, bet, žinau, taip pat sulaukia ir prieštaringų vertinimų. Vieni, ir aš taip pat, laiko šią knygą nuostabia, o kiti - visiška nesąmone.

Ken Kesey "Skrydis virš gegutės lizdo", arba Rūko supančioti

"Skrydis virš gegutės lizdo" - puiki knyga. Kai ji pasirodė 7 dešimtmetyje, tapo kontrkultūros atspirties tašku, daugelį įkvėpė anarchijai ir maištui prieš valdžią. Tokio efekto aš, aišku, nepatyriau - tam, kad pajustum tokį poveikį, kurį sukėlė Kesey, Salinger'io, Kerouac'o ar Burroughs'o knygos, reikia ir gimti tame laikmetyje.