Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Bibliotekininko anfàs

Štai taip bibliotekininką/-ę įsivaizduoja lenkų menininkas ir kompiuterinių žaidimų kūrėjas Mateusz Skutnik


Pati neseniai buvau savojoje bibliotekoje, nešiau grąžinti "Silva rerum", mano bibliotekininkės atrodo visai ne taip: viena - senutė su ežiuku kirptais plaukais, kita - ilgakojė blondinė. Nors ką gali žinoti, gal Lenkijoje bibliotekininkai atrodo kitaip... Rodos, Skutnikas turi blogos patirties bibliotekoje :) 

Beje, čia personažas iš žaidimo "DayMare Town". Fainas žaidimukas, originalus, toks šiurpuliukus keliantis, visai netipiškas. Yra trys dalys, vieną dalį, berods, esu perėjusi. Šiandien turiu laiko, pažaisiu... 

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Petras Cvirka "Frank Kruk", arba Kaimo jurgis užkariauja Ameriką

Mokykloje ir universitete skaičiau visus lietuvių rašytojus, ką reikėjo ir ko nereikėjo, pagal programą ir ne pagal ją. Bet Petro Cvirkos "Frank Kruk" taip ir liko neperskaitytas. Tad pamačiusi bibliotekos mainų lentynoje atiduodamą šią P. Cvirkos knygą, pačiupau ir įsimečiau į rankinę.

Selma Lagerlöf "Portugalijos karalius"

SelmosLagerlöf romanas "Portugalijos karalius" buvo pirmas bandymas klausytis audioknygos. Aš sunkiai priimu garsinę informaciją: nesiklausau radijo, nelabai linkusi ir į muziką. Audioknygas vis atidėliojau, bet turiu pripažinti, kad tai puikus būdas multitaskinimui - "skaityti" dirbant dar ką nors.

John Galsworthy "Forsaitų saga" 1, arba Savininkai

Jei yra toks dalykas kaip skaitymo malonumas, tai nuo šiol jis man asocijuosis su "Forsaitų saga". Ką tik perskaičiau pirmąją dalį. Neseniai LTV rodė "Sagos" serijas, kurias su malonumu žiūrėjau. Knygos ėmiausi tik po to, šiek tiek baiminausi, kad bus nuobodu, kadangi jau buvo žinoma įvykių seka. Bet nieko panašaus - skaičiau godžiai, geroms knygoms visada atsiras vietos mano galvoje.