Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Knygos ir dviratis

Orai jau leidžia nuo dviračio nubraukti dulkes, sutepti alyva, pripūsti padangas ir važinėtis. Variantas keliaujantiems ir skaitantiems: 


Nuotraukoje - lentyna knygoms ir dviračiui. Dvračius dažnai kabina ant sienos, kad jie užimtų mažiau vietos. Čia puikus variantas: tvirta lentynėlė, už kurios kabinamas dviračio rėmas. O ant jos krauk ką nori, pavyzdžiui, knygas. 

Komentarai

  1. gera mintis :) mūsų namuose šeši dviračiai, tai galėtume visiems tokias lentynėles padaryt :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. pas mane trys, bet sukabinti vienas ant kito. nėra kur knygų sukrauti, ir dar plius garaže knygų gi nelaikysiu. jei nedideliam bute gyvenčiau, tai tikrai tokią lenktyną pasidaryčiau. o su šešiais dviračiais visa šiuolaikinio meno instaliacija turėtų gautis :)

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Selma Lagerlöf "Portugalijos karalius"

SelmosLagerlöf romanas "Portugalijos karalius" buvo pirmas bandymas klausytis audioknygos. Aš sunkiai priimu garsinę informaciją: nesiklausau radijo, nelabai linkusi ir į muziką. Audioknygas vis atidėliojau, bet turiu pripažinti, kad tai puikus būdas multitaskinimui - "skaityti" dirbant dar ką nors.

Petras Cvirka "Frank Kruk", arba Kaimo jurgis užkariauja Ameriką

Mokykloje ir universitete skaičiau visus lietuvių rašytojus, ką reikėjo ir ko nereikėjo, pagal programą ir ne pagal ją. Bet Petro Cvirkos "Frank Kruk" taip ir liko neperskaitytas. Tad pamačiusi bibliotekos mainų lentynoje atiduodamą šią P. Cvirkos knygą, pačiupau ir įsimečiau į rankinę.

Высоцкий. Спасибо, что живой / Vysockis. Ačiū, kad gyvas (2010)

Daug kalbų, daug piaro, daug įvairių recenzijų ir atsiliepimų, daug paslapčių - praeitų metų pabaigoje pasirodė filmas "Vysockis. Ačiū, kad gyvas". Rusijoje jis muša lankomumo rekordus. Filmas pastatytas apie Sovietų Sąjungos legendą - aktorių, dainininką Vladimirą Vysockį. Man jis - jokia legenda, bet filmas neprastas.