Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Knygos ir dviratis

Orai jau leidžia nuo dviračio nubraukti dulkes, sutepti alyva, pripūsti padangas ir važinėtis. Variantas keliaujantiems ir skaitantiems: 


Nuotraukoje - lentyna knygoms ir dviračiui. Dvračius dažnai kabina ant sienos, kad jie užimtų mažiau vietos. Čia puikus variantas: tvirta lentynėlė, už kurios kabinamas dviračio rėmas. O ant jos krauk ką nori, pavyzdžiui, knygas. 

Komentarai

  1. gera mintis :) mūsų namuose šeši dviračiai, tai galėtume visiems tokias lentynėles padaryt :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. pas mane trys, bet sukabinti vienas ant kito. nėra kur knygų sukrauti, ir dar plius garaže knygų gi nelaikysiu. jei nedideliam bute gyvenčiau, tai tikrai tokią lenktyną pasidaryčiau. o su šešiais dviračiais visa šiuolaikinio meno instaliacija turėtų gautis :)

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Petras Cvirka "Frank Kruk", arba Kaimo jurgis užkariauja Ameriką

Mokykloje ir universitete skaičiau visus lietuvių rašytojus, ką reikėjo ir ko nereikėjo, pagal programą ir ne pagal ją. Bet Petro Cvirkos "Frank Kruk" taip ir liko neperskaitytas. Tad pamačiusi bibliotekos mainų lentynoje atiduodamą šią P. Cvirkos knygą, pačiupau ir įsimečiau į rankinę.

Selma Lagerlöf "Portugalijos karalius"

SelmosLagerlöf romanas "Portugalijos karalius" buvo pirmas bandymas klausytis audioknygos. Aš sunkiai priimu garsinę informaciją: nesiklausau radijo, nelabai linkusi ir į muziką. Audioknygas vis atidėliojau, bet turiu pripažinti, kad tai puikus būdas multitaskinimui - "skaityti" dirbant dar ką nors.

John Galsworthy "Forsaitų saga" 1, arba Savininkai

Jei yra toks dalykas kaip skaitymo malonumas, tai nuo šiol jis man asocijuosis su "Forsaitų saga". Ką tik perskaičiau pirmąją dalį. Neseniai LTV rodė "Sagos" serijas, kurias su malonumu žiūrėjau. Knygos ėmiausi tik po to, šiek tiek baiminausi, kad bus nuobodu, kadangi jau buvo žinoma įvykių seka. Bet nieko panašaus - skaičiau godžiai, geroms knygoms visada atsiras vietos mano galvoje.