Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Pakikenkime: menas ir KVN

Vis dar myliu KVN... Šių metų sezonas jau įsibėgėjo - sužaisti aukščiausios lygos aštunfinaliai. Beje, šiemet aukščiausioje lygoje dalyvauja Pabaltijo rinktinė. Išrinkau keletą šių metų KVN sezono vaizdelių, susijusių su literatūra, kinu, kitais menais, istorija, kultūra. Jei norite pažiūrėti - spauskite nuorodą. 

Atleiskit, tiesiai per "You tube" įkelti negaliu - šių metų pradžioje prodiuserinė KVN kompanija pareiškė savo teises į visus "You tube" esančius laidos vaizdelius - tiek senų sezonų, tiek šiųmetinių. Dėl autorinių teisių užblokuota daugelis kanalų, vaizdai pašalinti. Todėl dabar tenka nuorodas įkelti aplinkiniais keliais, užsiiminant pogrindine veikla...

Kiplingo kūrinio motyvais: Mauglis

Monospektaklių autoriaus Griškoveco parodija: Griškovecas Rubliovkoje

Filmo "Artistas" parodija

Filmo "Žmogus-amfibija" parodija

Porelė filmo "Saulėlydis" premjeroje 

Dailusis čiuožimas: būsimoji olimpiada Sočyje

Stojamasis egzaminas Muzikos mokykloje

Dailininko Briulovo šeimoje - santuokinė neištikimybė

Etnokultūra: Užgavėnių tradicijos

Garso operatoriaus kerštas šokių ansambliui

Pasaka: Undinėlė

Vaikiškas spektaklis

Graikijos mitai: Prometėjas

Kaip atsirado kirilica

Seni geri laikai 1

Seni geri laikai 2

Primenu - visi vaizdeliai rusų kalba.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Selma Lagerlöf "Portugalijos karalius"

SelmosLagerlöf romanas "Portugalijos karalius" buvo pirmas bandymas klausytis audioknygos. Aš sunkiai priimu garsinę informaciją: nesiklausau radijo, nelabai linkusi ir į muziką. Audioknygas vis atidėliojau, bet turiu pripažinti, kad tai puikus būdas multitaskinimui - "skaityti" dirbant dar ką nors.

Petras Cvirka "Frank Kruk", arba Kaimo jurgis užkariauja Ameriką

Mokykloje ir universitete skaičiau visus lietuvių rašytojus, ką reikėjo ir ko nereikėjo, pagal programą ir ne pagal ją. Bet Petro Cvirkos "Frank Kruk" taip ir liko neperskaitytas. Tad pamačiusi bibliotekos mainų lentynoje atiduodamą šią P. Cvirkos knygą, pačiupau ir įsimečiau į rankinę.

I. Ilfas ir J. Petrovas "Aukso veršis", arba Pakvaišusi Rusija

"Prisiekiu - tai puiki knyga", - rašo anotacijoje rašytojas ir šios knygos vertėjas Jurgis Gimberis. Ir aš taip pat prisiekiu - puiki knyga. Iljos Ilfo ir Jevgenijaus Petrovo "Aukso veršį" reikėtų įtraukti į mokyklos programas - tai pasaulinio humoro fondo klasika.