Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Pakikenkime: menas ir KVN

Vis dar myliu KVN... Šių metų sezonas jau įsibėgėjo - sužaisti aukščiausios lygos aštunfinaliai. Beje, šiemet aukščiausioje lygoje dalyvauja Pabaltijo rinktinė. Išrinkau keletą šių metų KVN sezono vaizdelių, susijusių su literatūra, kinu, kitais menais, istorija, kultūra. Jei norite pažiūrėti - spauskite nuorodą. 

Atleiskit, tiesiai per "You tube" įkelti negaliu - šių metų pradžioje prodiuserinė KVN kompanija pareiškė savo teises į visus "You tube" esančius laidos vaizdelius - tiek senų sezonų, tiek šiųmetinių. Dėl autorinių teisių užblokuota daugelis kanalų, vaizdai pašalinti. Todėl dabar tenka nuorodas įkelti aplinkiniais keliais, užsiiminant pogrindine veikla...

Kiplingo kūrinio motyvais: Mauglis

Monospektaklių autoriaus Griškoveco parodija: Griškovecas Rubliovkoje

Filmo "Artistas" parodija

Filmo "Žmogus-amfibija" parodija

Porelė filmo "Saulėlydis" premjeroje 

Dailusis čiuožimas: būsimoji olimpiada Sočyje

Stojamasis egzaminas Muzikos mokykloje

Dailininko Briulovo šeimoje - santuokinė neištikimybė

Etnokultūra: Užgavėnių tradicijos

Garso operatoriaus kerštas šokių ansambliui

Pasaka: Undinėlė

Vaikiškas spektaklis

Graikijos mitai: Prometėjas

Kaip atsirado kirilica

Seni geri laikai 1

Seni geri laikai 2

Primenu - visi vaizdeliai rusų kalba.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

John Galsworthy "Forsaitų saga" 1, arba Savininkai

Jei yra toks dalykas kaip skaitymo malonumas, tai nuo šiol jis man asocijuosis su "Forsaitų saga". Ką tik perskaičiau pirmąją dalį. Neseniai LTV rodė "Sagos" serijas, kurias su malonumu žiūrėjau. Knygos ėmiausi tik po to, šiek tiek baiminausi, kad bus nuobodu, kadangi jau buvo žinoma įvykių seka. Bet nieko panašaus - skaičiau godžiai, geroms knygoms visada atsiras vietos mano galvoje. 

Selma Lagerlöf "Portugalijos karalius"

SelmosLagerlöf romanas "Portugalijos karalius" buvo pirmas bandymas klausytis audioknygos. Aš sunkiai priimu garsinę informaciją: nesiklausau radijo, nelabai linkusi ir į muziką. Audioknygas vis atidėliojau, bet turiu pripažinti, kad tai puikus būdas multitaskinimui - "skaityti" dirbant dar ką nors.

Airisė Merdok "Jūra, jūra...", arba Žodžių jūra

Pagaliau baigiau!.. Pradėtas skaityti Airisės Merdok (Irisės Murdoch) romanas "Jūra, jūra..." pas mane gulėjo... pusmetį? Trejetą mėnesių tai tikrai. Nukamavo, migdė. Pusės puslapio užtekdavo, kad dėčiau galvą ant pagalvės. Ši knyga nesužavėjo ir negundo domėtis šia rašytoja plačiau, nes, pasak baigiamojo žodžio, visi jos romanai panašūs. Tai filosofinio romano žanras, su kuriuo, taip pat ir to paties žanro Josteino Gaarderio romanais, man nepavyksta susidraugauti.