2011 m. spalio 31 d., pirmadienis

Myliu KVN!

Ruduo. Jei reikia šiokios tokios juoko dozės, kad nuotaika praskaidrėtų, - prašom!

Yra toks ištisas jumoristinis judėjimas Rusijoje ir ne tik - KVN (клуб веселых и находчивых), LIK'as, kitaip sakant (Linksmųjų ir išradingųjų klubas). Velniškai myliu šią laidą - už jumorą, už įvairovę, už ieškojimus ir atradimus. Lietuvoje ši laida ne itin populiari, tas, kas apie ją nežino, gali paskaityti čia: amik.ru arba čia: kvnbest.ru.  

Po savaitėlės ši laida švęs 50 metų jubiliejų. Pusė amžiaus gyvenimo, vienas ir tas pats vedėjas beveik nuo pat šios laidos atsiradimo, tūkstančiai komandų, milijonai gerbėjų visame pasaulyje... Scenoje - egzotika: rusai, kazachai, jakutai, čečėnai, osetinai, abchazai, baltarusiai, ukrainiečiai, latviai ir t.t. Tik lietuviai kažkodėl nesuranda KVN'o. Kažin kodėl? Neturim jumoro jausmo?..

Parinkau keletą pokštų į blogo temą: apie knygas, literatūrą, rašytojus, bibliotekas. Tiesa, tik tiems, kas moka rusiškai. Kas nori daugiau - tam visažinis You Tube'as. Pvz., čia galima rasti visas šviežiausias KVN žaidynes, kai tik jos pasirodo eteryje.

Egzaminas apie Rusijos literatūros aukso amžių ir Aleksandrą Puškiną:


Apie Aleksandros Marininos ir Darjos Dancovos kūrybines "kančias":


Dailininkas siūlo, kaip apipavidalinti knygų viršelius:


Trumpas ir juokingas bibliotekos apiplėšimas: 


Dar vienas atsitikimas bibliotekoje:


Siužetas Konano Doilio kūrybos motyvais:


Literatūros pamokoje:


Tikiuosi, užtenkamai prigaminote vitamino C, kad nesirgtumėt visą žiemą. Ни пуха, ни пера вам... 

3 komentarai:

  1. Super, ačiū už įdomų post'ą :) Prisijuokiau :D

    AtsakytiPanaikinti
  2. aš tai galiu iki begalybės žiūrėti net jau matytus KVN numerius :) geriau žiūriu penkioliktą kartą "станция спортивная" ar "пирамида" pasirodymą nei kokį "juokis 2011"...

    AtsakytiPanaikinti
  3. :) super :) Labai patiko įrašas! O ir vaizeliai atrinkti(surinkti) - labai labai! Prisijungiu) prie KVN mylėtojų "klubo" :)

    AtsakytiPanaikinti