Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Nauja laida apie knygas

Bernardinuose pasirodė nauja laida apie knygas. Knygų apžvalgininkas Justinas Dižavičius pirmojoje laidoje kalba apie J. R. R. Tolkieno "Hobitą" ir pamini Knygoholikės komentarą.

http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2017-03-04-justinas-dizavicius-hobitas-arba-kaip-gimsta-atradimo-dziaugsmas/156286

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Jeanne Benameur "Beprotės", arba Abejingumas

Jeanne Benameur "Beprotės" - na, man 64 puslapių knygos liežuvis neapsiverčia vadinti romanu. Nors būtent taip knyga pristatoma. Tai romano eskizas, o ne romanas. Etiudas, scenelė, apmatai... Man apskritai tai panašu į novelę. Tik jokiu būdu ne romanas.

Libba Bray "Grožio karalienės", arba Mažiau yra daugiau

Žinot, kokia televizijos laida man baisiausia? "Toddlers and Tiaras" ... Tos mergaitės striptizo šokėjų veidais man paskui naktimis sapnuojasi. Pats vaikų grožio konkursų reiškinys yra siaubinga evoliucijos klaida. Ir kai pasiėmiau Libbos Bray knygą "Grožio karalienės"/"Beauty queens" tikėjausi, kad rašytoja man pritars. Viskas gerai - ji pritarė, knyga ir skirta šiam reiškiniui pašiepti, bet rezultatas - absoliuti košė ir nevykusi parodija.

Kristin Hannah "Lakštingala", arba Karinė melodrama

Kristin Hannah "Lakštinga" - 2015-ųjų "Goodreads Choice Award" laimėtoja. Lengvos nuotykinės, moteriškos literatūros (vadinamojo chick-lit'o) kūrėja ėmėsi neįprastos sau temos ir žanro. Romanas pasakoja apie II pasaulinį karą Prancūzijoje. Istorija sukalta neblogai, tačiau chick-lit'o atspalvių liko.