Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Pakikenkime: menas ir KVN

Vis dar myliu KVN... Šių metų sezonas jau įsibėgėjo - sužaisti aukščiausios lygos aštunfinaliai. Beje, šiemet aukščiausioje lygoje dalyvauja Pabaltijo rinktinė. Išrinkau keletą šių metų KVN sezono vaizdelių, susijusių su literatūra, kinu, kitais menais, istorija, kultūra. Jei norite pažiūrėti - spauskite nuorodą. 

Atleiskit, tiesiai per "You tube" įkelti negaliu - šių metų pradžioje prodiuserinė KVN kompanija pareiškė savo teises į visus "You tube" esančius laidos vaizdelius - tiek senų sezonų, tiek šiųmetinių. Dėl autorinių teisių užblokuota daugelis kanalų, vaizdai pašalinti. Todėl dabar tenka nuorodas įkelti aplinkiniais keliais, užsiiminant pogrindine veikla...

Kiplingo kūrinio motyvais: Mauglis

Monospektaklių autoriaus Griškoveco parodija: Griškovecas Rubliovkoje

Filmo "Artistas" parodija

Filmo "Žmogus-amfibija" parodija

Porelė filmo "Saulėlydis" premjeroje 

Dailusis čiuožimas: būsimoji olimpiada Sočyje

Stojamasis egzaminas Muzikos mokykloje

Dailininko Briulovo šeimoje - santuokinė neištikimybė

Etnokultūra: Užgavėnių tradicijos

Garso operatoriaus kerštas šokių ansambliui

Pasaka: Undinėlė

Vaikiškas spektaklis

Graikijos mitai: Prometėjas

Kaip atsirado kirilica

Seni geri laikai 1

Seni geri laikai 2

Primenu - visi vaizdeliai rusų kalba.

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Petras Cvirka "Frank Kruk", arba Kaimo jurgis užkariauja Ameriką

Mokykloje ir universitete skaičiau visus lietuvių rašytojus, ką reikėjo ir ko nereikėjo, pagal programą ir ne pagal ją. Bet Petro Cvirkos "Frank Kruk" taip ir liko neperskaitytas. Tad pamačiusi bibliotekos mainų lentynoje atiduodamą šią P. Cvirkos knygą, pačiupau ir įsimečiau į rankinę.

Rimvydas Laužikas "Istorinė Lietuvos virtuvė", arba Apelsinmedžiai 17 amžiaus Lietuvoje

Ne taip seniai, perskaičiusi R. Praspaliauskienės knygą  "Nereikalingi ir pavojingi" , bambėjau, kad lietuviai nemoka rašyti mokslo populiarinimo knygų. Moka, moka, dar ir kaip - įrodė Rimvydo Laužiko "Lietuvos istorinė virtuvė".

Zita Čepaitė "Emigrantės dienoraštis", arba Kaip lietuviai laimės ieškojo

Patiko man ši Zitos Čepaitės emigracinė pasaka. Niūroka, bet turbūt mažai kam teko girdėti džiaugsmu trykštančias emigrantų istorijas. O Lietuvoje turbūt nebėra nė vienos šeimos, kurios emigracija nebūtų palietusi: laimės ieškoti iškeliavo giminaičiai, draugai, šeimos nariai, bendradarbiai, kaimynai...