Praleisti ir pereiti prie pagrindinio turinio

Kaip parašyti bestselerį?

Jau seniai mano mintyse sklandė klausimai, kaip ir kodėl knygos tampa bestseleriais? Kaip tapti populiariu autoriumi? Populiarus nebūtinai reiškia geras, bet užtat garantuotos nemenkos pajamos ir šlovė. Kaip gimsta tokie rašytojai kaip J. K. Rowling, D. Brown, N. Roberts ir kt?

Apie tai rašo delfi.lt. Tiksliau portalas nukopijavo žurnale "Valstybė" publikuotą straipsnį.

Keletas patarimų pradedantiesiems grafomanams. Keletas pavardžių. Keletas pavyzdžių. Ar iš tiesų perkamiausios knygos geriausios? O jei tik tai gražiai įrišta knyga su 200 tuščių lapų?

Straipsnis įdomus, tik patarimų galėjo būti daugiau :)

Gal reikės ir man pabandyt tokį verslo planą... Geriau "kepti" knygas dėl pinigų negu nei prie stoties parsidavinėti ar bankus plėšti. 

Komentarai

Populiarūs šio tinklaraščio įrašai

Petras Cvirka "Frank Kruk", arba Kaimo jurgis užkariauja Ameriką

Mokykloje ir universitete skaičiau visus lietuvių rašytojus, ką reikėjo ir ko nereikėjo, pagal programą ir ne pagal ją. Bet Petro Cvirkos "Frank Kruk" taip ir liko neperskaitytas. Tad pamačiusi bibliotekos mainų lentynoje atiduodamą šią P. Cvirkos knygą, pačiupau ir įsimečiau į rankinę.

Rimvydas Laužikas "Istorinė Lietuvos virtuvė", arba Apelsinmedžiai 17 amžiaus Lietuvoje

Ne taip seniai, perskaičiusi R. Praspaliauskienės knygą  "Nereikalingi ir pavojingi" , bambėjau, kad lietuviai nemoka rašyti mokslo populiarinimo knygų. Moka, moka, dar ir kaip - įrodė Rimvydo Laužiko "Lietuvos istorinė virtuvė".

Jean Dominique Bauby "Skafandras ir drugelis", arba Paralyžiuoto žmogaus dienoraštis

Jean'o Dominique Bauby knyga "Skafandras ir drugelis" - "knyga apie valios pergalę", kaip skelbiama anotacijoje.